بوش پیشگام در مصرف انرژی

لوازم خانگی بوش رکورد‌دار ثبت استانداردهای جدید در مصرف انرژی می‌باشند. با بوش تا ۵۰ % در مصرف برق و ۷۰ % در مصرف آب صرفه‌جویی کنید. بوش همیشه مسئولیت و انگیزه مضاعفی برای گسترش لوازم خانگی کم مصرف داشته است.

تکنولوژی سبز راهنمای بهبود زندگی امروز و آینده است، محصولات ما با احترام و حساسیت کامل و حفظ منابع طبیعی پیرامونمان طراحی شده و هر روز کم مصرف تر از دیروز به بازار عرضه می‌شوند.

شاید اشاره به این نکته که بوش در ۲ سال متمادی موفق به دریافت نشان ENERGY STAR گردیده کافی باشد، اما بوش همیشه به فکر به دست آوردن رکوردهای برتر در مصرف انرژی است

بیشتر بدانید

تکنولوژی سبز بوش

تکنولوژی سبز با برند بوش

علامت سمت راست نشان دهنده تمرکز شرکت بوش بر روی صرفه جویی در مصرف آب و برق در عین داشتن عملکرد و بازده بسیار بالا و عالی می باشد ، در حال حاضر تمامی محصولات کمپانی بوش با هدف کاهش تاثیرات منفی بر محیط زیست ساخته می شوند .

به عنوان مثال در یکی از مدل های Active Water به صورت همزمان مصرف آب و برق را نسبت به مدل های قبلی آن به میزان بسیار زیادی کاهش داده است .

در دستگاه های دارای خشک کن نیز میزان مصرف انرژی به میزان ۵۵ درصد کاهش پیدا کرده ، لازم به ذکر است بیش از ۴۰ درصد از فعالیت های جدید شرکت بوش مرتبط با مسائل مرتبط با کاهش انرژی می باشد .

بیشتر بدانید

Sign up and subscribe to our newsletter

We respect your privacy and do not tolerate spam
[mc4wp_form]