بوش برندی با اصالت

شرکت بوش یا به زبان اصلی و زادگاه این شرکت BOSCH نام شرکتی است که بر پایه‌ی فناوری و در سال ۱۸۸۶ توسط آقای رابرت بوش در شهر اشتوتگارت کشور آلمان بنیان نهاده شده است، این شرکت یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های لوازم اتوماتیک برقی در جهان می‌باشد. در حال حاضر دفتر مرکزی شرکت بوش در شهر گرلینکن آلمان واقع شده است، شرکت بوش با فعالیت در حوزه های مختلف فناوری صنعتی و خودکار ، کالاهای مصرفی و فناوری های ساختمانی این شرکت دارای ۴۷ میلیارد یورو فروش در سال بود که با داشتن رشد ۲۷ درصدی در سال سریع ترین رشد سالانه را در تاریخ ۱۲۵ ساله ی خود ثبت نمود ، همچنین این شرکت دارای شهرت فراوانی در زمینه ی تولید لوازم خانگی می باشد .

درباره بوش تعمیر

مجموعه بزرگ بوش تعمیر هر لحظه می کوشد تا بهترین خدمات و سریعترین سرویس دهی را در اختیار شما هموطنانن عزیز قرار دهد . این مجموعه سعی دارد درخشش مدال افتخار ، رضایت مشتری را همچون سال های گذشته بر گردن داشته باشد و بتواند رشد و تعالی خدمات رسانی در کشور را میسر نماید

وجوه تمایز بوش تعمیر :

استفاده از قطعات اصل
قیمت مناسب
مشاوره رایگان
گارانتی پس از تعمیر
تعمیر در منزل
شرکت بوش تعمیر

برای افزایش رفاه شما مشتریان و صرفه جویی در وقت و هزینه خدمات تعمیر در منزل را ارائه می دهد. شما کافی است فرم مورد نظر را پر کنید کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند و به شما مشاوره رایگان می دهند درصورت عدم حل مشکل آدرس را می فرستید و تعمیرکار به محل شما اعزام می گردد.